.
НАВЧАННЯ
Я не люблю вчити і у нас немає курсів. Так. Але з задоволенням розповім і допоможу дізнатися щось нове для відкритих умів і сердець. У всіх вас різні цілі та інтереси, тому найкраще це індивідуальний підхід.


Опанувати різні техніки декорування або просто прийти один раз весело провести час отримуючи новий досвід та класні емоції, все залежить від вас.


Існує можливість індивідуального класу для однієї особи або в групі від двох до чотирьох осіб, якщо ви бажаєте провести клас разом з родиною або друзями. Групи ми не організовуємо.


Тривалість класу дві години (лот). Це оптимальний об'єм часу щоб ви могли розслабитись і створити кілька форм.

Доступні лоти та вартість ви можете дізнатися заповнивши форму, яка знаходиться на даній сторінці.

Після оплати через сайт ви отримаєте підтвердження бронювання з вказаною датою та годиною на електронну адресу.

Відміна лоту на менше ніж за добу від вказаної дати дорівнюватиме повній оплаті класу згідно бронюванню так як і запізнення на вказану годину.

Матеріали і випали входять у вартість. По завершенні періоду механічної сушки, після утильного випалу, ми надаємо на вибір актуальну палітру покриттів для ваших форм.

Сертифікати на заняття


Ви дуже любите дарувати наші заняття своїм друзям (це приємно)) і для фізичного прояву таких подарунків у нас є листівки, які ми для вас підпишемо, або за бажання можете самі підписати, тут повна свобода. Можна дарувати індивідуальні та групові, на будній день або вихідні.

Будьте уважні сертифікат має строк дії - 6 місяців з моменту оплати.

Для того щоб придбати такий подарунок звертайтеся до нас в дірект або купуючи на сайті оберіть будь-яку дату, будній день або вихідний

(це важливо адже отримувач зможе використати свій сертифікат тільки в будні дні, якщо сертифікат придбаний на будній день, але якщо сертифікат на вихідний день отримувач може обрати для себе будь-яку вільну дату сконтактувавши з нами, телефон студії зазначений на листівці)

вкажіть "ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ" : "ТАК" 

ми вам зателефонуємо щоб поточнити деталі (кому надсилати, що написати, ім'я отримувача і його контактний телефон).

Любіть себе та ваших найближчих кентів і чувіх.

Бронювання лоту відбувається за умов повноЇ оплати.

ПОНЕДІЛОК - ПЯТНИЦЯ
грн.
грн.

СУБОТА
грн.
грн.
Click to order
Total: 
Імя
е-mail:
Номер телефону:
Повідомлення:
Бажаєте, щоб Вам зателефонували для підтвердження резервації?
Оплата карткою Visa, Mastercard або Privat24 через LiqPay.
Made on
Tilda