Click to order
КОШИК:
Total: 
Прізвище, імя:
е-mail:
Номер телефону:
Доставка:
(сплачується при отриманні окремо)
Місто:
(назва населеного пункту для доставки)
Номер відділення НП:
(номер відділення для доставки)
Адреса для доставки курєром НП:
(назва вулиці, номер будинку, квартири)
Коментарі до замовлення:
Бажаєте, щоб Вам зателефонували для підтвердження замовлення?
Оплата карткою Visa, Mastercard або Privat24 через LiqPay.
УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

Ознайомтеся з цією інформацію перед використанням сайту 8komora.com. Всі користувачі (відвідувачі) сайту 8komora.com погоджуються, що використовують веб-сайт і доступ до матеріалів виробника лише за умови, дотримання наступних правил та діючого законодавства. Якщо Ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте сайт 8komora.com.

Права торгових марок, конструкцій, тексти та всі інші продуктів знаходяться під захистом авторського права. Цей веб-сайт захищений авторским правом. Змінення, репродукція або інша імітація або копіювання інформації заборонено. Цей сайт є приватною власністю. Вся інформація, вказана на нашому веб-сайті, а також тексти, графіка, фотографії, зображення, рухомі зображення, звуку, видавництво та програмне забезпечення - належить 8komora. Всі елементи веб-сайту, що включають дизайн та вміст, захищені авторским правом, моральними правами та іншими законами, що захищають права інтелектуальної власності. Ви можете використовувати фотографії з веб-сайта в некоммерційних цілях при обов'язковому посиланні на сайт 8komora.com.

Адреса офісу

Україна, м. Київ, вул. Кирилівська 152а. Надсилайте Ваші коментарі та пропозиції на електронну пошту: store@8komora.com

Умови оплати

Всі покупки оплачуються кредитною карткою або за допомогою банківського переказу. Ми приймаємо Visa / MasterCard і всі карти дозволені до оплати в системах Liqpay та Приват24. Вам буде виставлений інвойс і оплата буде знята з Вашої кредитної картки в момент замовлення. Ви гарантуєте, що Ви є законним власником кредитної картки, з якої списуються кошти на покупку і що карта є вашою власністю. Всі оплати проходять перевірку уповноваженими банківськими установами. Данні компанії відповідають за зберігання і автоматичну обробку інформації для кожного замовлення, включаючи інформацію про банківські картки в безпечному форматі. У разі, якщо неможливо отримати кошти, або сталася помилка з якої-небудь причини, процес покупки онлайн буде скасований.

Доставка

Ваш товар буде доставлений за вказаною в процесі замовлення адресою. Всі замовлені товари будуть відправлені однією доставкою або декількома за погодженням сторін. Поставка буде зроблена на адресу, вказану під час розміщення замовлення і після підтвердження отримання коштів. Вартість доставки розраховується на основі місця доставки і типу замовленого об'єкта за тарифами перевізника. У разі, якщо продукти пошкоджені, будь ласка, надішліть повідомлення до магазину з номером замовлення по електронній пошті store@8komora.com

Повернення

Закон передбачає право покупця повернути товар належної якості, який не підійшов своєю формою, кольором та іншими індивідуальними характеристиками протягом 14 днів з дня, наступного за покупкою. Такий товар не повинен бути у використанні і зобов'язаний зберегти свій товарний вигляд.

Заповніть форму на сторінці http://8komora.com/return_ua для отримання адреси для повернення товару. Отримавши дані відправте товар на вказану адресу. Як тільки ми отримаємо товар назад, ми Вам зателефонуємо і опрацюємо повернення коштів за покупку.

Інформація про продукт

Зверніть будь ласка увагу, що кольори виробів на сайті будуть залежати від індивідуальних налаштувань вашого монітору і можуть відрізнятися від реальності. Також, зверніть увагу, що всі наші продукти виготовляються з натуральних матеріалів. Всі матеріали, які використовуються у виробництві даних речей відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України і мають висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи і не становлять загрози життю та здоров'ю людини за умови цільового використання. Ручна робота зумовлює варіації розміру, кольору і декорування (малюнок кракелюру, плями , фактури та зображення) в межах окремого продукту . Кераміка є крихким матеріалом і попри свою питому щільність і міцність на стиск, при падінні та/або ударі розбивається і це не дефектом. На продуктах художньої кераміки допустима поява з часом кракелюру (сіточки тріщинок) на глазурному покритті і незначне висвітлення димлених ділянок (інформація щодо використанням техніки димлення обов'язково зазначатиметься в описі) а це не вважається дефектом. Ми залишаємо за собою право змінювати інформацію без попереднього повідомлення.
Вся продукція що відноситься до столового посуду може використовуватися у мікрохвильових печах і посудомийних машинах на щадних режимах. Окремі товари можуть застосовуватися для духових шаф та електричних плит (або індукційних з використанням перехідника) , але тільки ті, що вироблені з шамотної маси і в описі до яких на сайті будуть зазначені ці пункти.
.

Обмеження

Ми залишаємо за собою право відмовитися від замовлення, якщо воно здається нам сумнівним, або ми впевнені, що клієнт надав невірну або недобросовісну інформацію. Крім того, ми залишаємо за собою право відмовити в будь-якому замовленні від клієнта, з яким є спір, що стосується оплати попереднього замовлення.

Ціни

Ціни на продукцію наведені в національній валюті, гривні (без ПДВ). Замовлення доставляються з міста Київ (Україна). Ми залишаємо за собою право змінювати ціни на нашому сайті в будь-який час і без попереднього повідомлення. Проте, такі зміни цін будуть застосовуватися тільки до нових замовлень. Ціни на вже зроблені замовлення залишаться без змін.

Гарантія

Ми гарантуємо безкоштовну заміну явного дефекту матеріалу, виробу. Природне різноманіття кольору покриття виробу не є дефектом і не підлягають заміні.

Відмова від відповідальності


Даний сайт, матеріали і продукти на цьому сайті, надаються "як є", без будь-яких гарантій, прямо або побічно. 8komora не гарантує, що функціонал даного сайту буде працювати відмінно або без помилок, що дефекти будуть виправлені або що цей сайт або сервер, на якому сайт доступний для відвідувачів, вільний від вірусів або інших шкідливих компонентів. 8komora не зобов'язаний використовувати вміст цього сайту з точки зору їх правильності, точності, адекватності, корисності, своєчасності, надійності і т.д. Деякі держави не допускають виключення або обмеження гарантій, тому ці обмеження можуть не відноситися до вас.

Використання сайту

Образи в будь-якій формі або вигляді, в тому числі по електронній пошті, з використанням нецензурної і ненормативної лексики по відношенню до співробітників 8komora заборонені. Ви не можете завантажувати, поширювати або публікувати зміст, який є наклепницьким, що дискредитує, непристойним, загрозливим або порушує недоторканність приватного життя або політику гласності на цьому сайті.

Конфіденційність

Ми ніколи не передаємо або продаємо вашу персональну інформацію третім особам. Ваші дані використовуються тільки для зв'язку з Вами і обробкою Ваших запитів пов'язаних з 8komora. Ми можемо періодично надсилати Вам по електронній пошті повідомлення про різні події і новини, акції та новинки. Якщо Ви не хочете отримувати такі повідомлення від нас, просто зв'яжіться з нами по електронній пошті store@8komora.com.

Зміни в нашій політиці конфіденційності

Якщо ми вирішимо змінити цю політику конфіденційності, ми опублікуємо зміни на даній сторінці. Дана політика конфіденційності діє з 1 грудня 2019 року.

Онлайн політика

Дана політика конфіденційності відноситься тільки до інформації опублікованої на даному веб-сайті та не відноситься до інформації, зібраної в автономному режимі.


Згода

Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Made on
Tilda